Złote proteiny

Złote proteiny

Katowice

Złote proteiny – Katowice

Dzięki przeprowadzeniu właściwych zabiegów możemy przywrócić włosom blask i zdrowy wygląd. Zabiegi powinny być dobierane przede wszystkim do rodzaju oraz do kondycji włosów – dzięki temu efekt będzie długotrwały i zadowalający. Jedną z technik prostowania włosów jest wykorzystanie złotych protein.

Złote proteiny to świetna alternatywa dla keratynowego prostowania włosów. Nie jest to metoda chemiczna, dodatkowo dzięki odpowiednio dobranym składnikom odżywczym i proteinom, przywraca włosom nie tylko blask, ale przede wszystkim świetną kondycję.

trwała ondulacja włosów Katowice

Dla kogo zabieg złotymi proteinami?

Złote proteiny to zabieg przede wszystkim dla posiadaczy włosów kruchych i łamliwych, spuszonych. Po zabiegu i zastosowaniu odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji, włosy stają się lśniące, elastyczne i zdrowe.

Zabieg ten polega na rozprowadzeniu na długości włosów protein, a następnie poddanie ich wyższej temperaturze z wykorzystaniem prostownicy. Warto jednak pamiętać, że po tym zabiegu nie zaleca się mycia głowy przez minimum 24h, a dodatkowo każdy kolejny zabieg na włosach – w tym rozjaśnianie – niweluje efekt złotych protein.

Jeśli jednak zabieg stosowany jest na naturalnych włosach, bez rozjaśniania, efekt złotych protein utrzymuje się do 5 miesięcy pod warunkiem właściwej pielęgnacji po zabiegu.

Czy warto stosować złote proteiny?

Jeśli twoje włosy się puszą, są łamliwe, kruche i nie prezentują się zbyt okazale, wykonanie zabiegu złotych protein może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Po kuracji proteinami z pewnością odzyskają one blask i będziesz czuć się pięknie – twoja pewność siebie na pewno wzrośnie!

Aby zabieg złotymi proteinami był efektowny, jego wykonanie zaleca się w salonie fryzjerskim. Stylista dobierze odpowiedni kosmetyk, a także rozprowadzi mieszankę równomiernie na twoich włosach. Jeśli poszukujesz sprawdzonego salonu w Katowicach – odwiedź nas w Concept Hair. Zadbamy o twoje włosy dokładnie tak, jak tego potrzebują!