Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów

Katowice

Salon fryzjerski concept.hair wychodzi naprzeciw zarówno obowiązującym trendom, jak i swoim klientom. Już dziś zapraszamy do Nas na profesjonalne przedłużanie włosów, które odmieni oblicze twojej codziennej fryzury – nasi specjaliści będą wspierać cię od momentu wyboru nowej fryzury, kończąc na jej właściwej pielęgnacji także wtedy, gdy wrócisz do domu.

Dla kogo dedykowane jest przedłużanie włosów?

Czasami pojawia się zdesperowanie na samą myśl, że Nasze włosy nie chcą rosnąć. Pomimo wszystkich wysiłków włożonych po to, aby zyskać kilka centymetrów więcej, efektów nie widać – nie pomagają ani olejki, ani wcierki, ani inne magiczne rytuały. To normalne, dlatego też na przedłużanie i zagęszczenia włosów warto wybrać się do naszego salonu fryzjerskiego.

W pewnym momencie wydaje się, że Nasze włosy osiągnęły próg wzrostu, są tak kruche i łamliwe, że nawet najlepsze produkty nam nie pomagają i decydujemy się na ich drastyczne cięcie. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, wiedz, że istnieje ciekawe i skuteczne rozwiązanie. Jest to przedłużanie włosów, które daje możliwość na szybkie osiągniecie pożądanej długości. W naszym salonie w znalezieniu źródła problemu pomoże ci trycholog – to specjalista, który wie wszystko o kondycji włosów, a także skórze głowy. To dzięki jego diagnozie będziesz wstanie poprawić kondycję swoich włosów, a tym samym – osiągnąć upragniony efekt.

przedłużanie włosów katowice

Na czym polega przedłużanie włosów?

Najprościej mówiąc są to sztuczne włosy przyczepione do włosów naturalnych.

Zagęszczenie włosów pod okiem prawdziwych profesjonalistów znajdziesz w naszym salonie.

Jedną z najlepszych rzeczy w przedłużaniu włosów jest to, że nie szkodzą naturalnym włosom. Rzeczywiście, istnieją kleje i techniki łączenia, które mogą uszkodzić twoje włosy lub spowolnić ich wzrost. Jednak w katowickim salonie stawiamy na delikatne i sprawdzone metody przedłużania. Dzięki temu Twoje włosy nie będą ściśnięte u nasady, a jednocześnie łatwo będzie można zmienić fryzurę. Pomożemy ci też w znalezieniu właściwej formy pielęgnacji, która będzie odpowiadać tak i przedłużonym włosom, jak i twojej codziennej rutynie.

Decydując się na przedłużenia włosów, natychmiast upiększysz swoją fryzurę, robiąc to szybko, bez konieczności czekania miesiącami na odrost włosów. Musisz tylko zdecydować się na objętość, długość, a nawet kolor, pasujący do twoich preferencji. Swój wybór możesz skonsultować również z trychologiem oraz stylistą, który podpowie, czy wymarzona przez ciebie fryzura będzie pasować do twoich rysów twarzy oraz wyjątkowej urody.

Wiele kobiet marzy o przedłużeniu włosów, aby zmienić ich wygląd i nadać fryzurze charakter. Jeśli również Ty jesteś w tym gronie zapraszamy do Naszego salonu. Tutaj zespół profesjonalistów zapewni kompleksową obsługę na każdym etapie Twojej metamorfozy. Nauczymy Cię również jak dbać o przedłużenia by jak najdłużej cieszyć się osiągniętym efektem. Jak przedłużanie i zagęszczanie włosów w Katowicach i na śląsku – to tylko u nas!