Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów

Katowice

Salon fryzjerski concept.hair wychodzi naprzeciw zarówno obowiązującym trendom, jak i swoim klientom. Już dziś zapraszamy do Nas na profesjonalne przedłużanie włosów.

Dla kogo dedykowane jest przedłużanie włosów?

Czasami pojawia się zdesperowanie na samą myśl, że Nasze włosy nie chcą rosnąć. Pomimo wszystkich wysiłków włożonych po to, aby zyskać kilka centymetrów więcej, efektów nie widać.

W pewnym momencie wydaje się, że Nasze włosy osiągnęły próg wzrostu, są tak kruche i łamliwe, że nawet najlepsze produkty nam nie pomagają. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, wiedz, że istnieje ciekawe i skuteczne rozwiązanie. Jest to przedłużanie włosów, które daje możliwość na szybkie osiągniecie pożądanej długości.

przedłużanie włosów katowice

Na czym polega przedłużanie włosów?

Najprościej mówiąc są to sztuczne włosy przyczepione do włosów naturalnych.

Jedną z najlepszych rzeczy w przedłużaniu włosów jest to, że nie szkodzą naturalnym włosom. Rzeczywiście, istnieją kleje i techniki łączenia, które mogą uszkodzić twoje włosy lub spowolnić ich wzrost. Jednak w katowickim salonie stawiamy na delikatne i sprawdzone metody przedłużania. Dzięki temu Twoje włosy nie będą ściśnięte u nasady, a jednocześnie łatwo będzie można zmienić fryzurę.

Decydując się na przedłużenia włosów, natychmiast upiększysz swoją fryzurę, robiąc to szybko, bez konieczności czekania miesiącami na odrost włosów. Musisz tylko zdecydować się na objętość, długość, a nawet kolor, pasujący do twoich preferencji.

Wiele kobiet marzy o przedłużeniu włosów, aby zmienić ich wygląd i nadać fryzurze charakter. Jeśli również Ty jesteś w tym gronie zapraszamy do Naszego salonu. Tutaj zespół profesjonalistów zapewni kompleksową obsługę na każdym etapie Twojej metamorfozy. Nauczymy Cię również jak dbać o przedłużenia by jak najdłużej cieszyć się osiągniętym efektem.