Bioplastia

Bioplastia

Katowice

Bioplastia w Katowicach

Aby zachować włosy w dobrej formie, odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne są niezbędne. To nie tylko ich codzienna pielęgnacja, ale również zabiegi wykonywane w salonie fryzjerskim, które przywracają im blask, sprężystość i przede wszystkim wzmacniają cebulki włosów. Jednym z takich zabiegów jest bioplastia, którą przeprowadzamy w naszym salonie fryzjerskim w Katowicach.

Czym jest bioplastia? Bioplastia to zabieg organiczny, który wykonuje się w salonach fryzjerskich przy użyciu dedykowanych olejków i kosmetyków. Jego celem jest wzmocnienie i lekkie wyprostowanie włosów. Efekt jest podobny, jak w przypadku keratynowego prostowania włosów, jednakże nie aż tak spektakularny – bioplastia nie wyprostuje bowiem silnie skręconych włosów.

koloryzacja air- touch

Kto powinien skorzystać z zabiegu bioplastii?

Bioplastia jest zabiegiem na włosy, który należy wykonać w salonie fryzjerskim. Bioplastię w Katowicach możesz wykonać w naszym salonie Concept Hair – zadbamy o to, aby twoje włosy zostały wzmocnione, nabrały blasku oraz sprężystości. Zabieg ten szczególnie polecamy osobom, których włosy są cienkie i zniszczone. Po zabiegu nie będziesz już musiała martwić się o spuszoną fryzurę czy połamane końcówki.

W odróżnieniu od innych zabiegów prostujących włosy, bioplastia jest znacznie delikatniejsza. Może również delikatnie rozjaśnić kolor włosów, całkowicie odmieniając naszą fryzurę.

Bioplastia – Katowice. Zabieg, który poprawi twoje samopoczucie

Piękne i zdrowe włosy wpływają na nasze samopoczucie i pewność siebie. Dzięki bioplastii, która wygładzi włosy, efekt idealnych włosów zdecydowanie przyczyni się do polepszenia ogólnego samopoczucia. Wykonanie zabiegu zajmuje około 5 godzin – wszystko zależy oczywiście zarówno od kondycji, jak i długości włosów.

Efekt bioplastii utrzymuje się około 5 miesięcy, a zatem przez tak długi czas możemy cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami. Ważne, aby na tego typu kurację zapisać się do renomowanego salonu – źle wykonana bioplastia może przyczynić się do zniszczenia naszych włosów.