Męska strefa

Fryzjer męski / barber

Oferta

Fryzjer męski – barber w Katowicach dla wymagających!

W naszym salonie nie mogło zabraknąć miejsca dla Panów ceniących sobie usługi na najwyższym poziomie. Dla Ciebie przygotowaliśmy nowoczesne techniki strzyżeń włosów dopasowane do kształtu głowy i indywidualnych potrzeb. Nasz fryzjer męski zadba o odpowiedni dobór fryzury i perfekcyjne strzyżenie. Nie obca mu jest również walka z postarzającą Cię siwizną. Jednocześnie Panom, którzy świadomie dbają o zarost proponujemy usługi barbera. Dzięki temu jako fryzjer męski zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Męska strefa w salonie concept.hair Katowice – fryzjer męski i barber, czyli wiele usług w jednym miejscu

Nasi fryzjerzy męscy, posługują się głównie maszynkami i nożyczkami. Jednak oprócz wykonywania strzyżenia oferują coś znacznie więcej. Zajmują się także zarostem. Jeśli więc planujesz kompleksową pielęgnację włosów i brody, umów się z jednym z naszych barberów.

Każdy barber współpracujący z salonem conept.hair to profesjonalista o dużym doświadczeniu, który zapewni doskonałe strzyżenie wraz kompleksową pielęgnacją brody. W zależności od indywidualnych potrzeb i wymagań barber nada zarostowi odpowiedni kształt poprzez modelowanie i trymowanie lub po prostu zadba o kondycję włosów, dzięki zastosowaniu specjalnie do tego przeznaczonych kosmetyków.

Świadczymy usługi najwyższej jakości, zapewniamy pełen profesjonalizm i relaks. Męska strefa w naszym salonie to przestrzeń, w której panuje niezwykle przyjazna atmosfera. Tutaj każdy mężczyzna może się w pełni zrelaksować, porozmawiać, wypić kawę, posłuchać muzyki i oczywiście zadbać o swój wygląd, w czym pomoże wykwalifikowany barber. Obok profesjonalnej usługi nasi barberzy oferują fachowe doradztwo stylistyczne, co przekłada się na doskonały efekt wizualny.

Sprawdź naszą ofertę:

Strzyżenie męskie klasyczne – elementy usługi:

  • konsultacja ze Stylistą z doborem kształtu strzyżenia
  • pielęgnacyjne głowy z masażem
  • usługa strzyżenia (nożyczki + maszynka)
  • stylizacja włosów

Dodatkowe usługi do strzyżenia włosów:

  • refleks męski w modnych odcieniach szarości (delikatne rozjaśnienie włosów)
  • tuszowanie siwizny (naturalny efekt)
  • stylizacja brody (bez użycia brzytwy)

Wypadają Ci włosy? Zauważyłeś zakola? Odwiedź nasz specjalistyczny gabinet trychologiczny.

Szukasz profesjonalnego fryzjera męskiego? Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego w Katowicach. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i zarezerwuj wizytę.

Pracujemy wyłącznie na jednorazowych pakietach aby zapewnić Tobie pełne bezpieczeństwo usługi! W naszym salonie prowadzimy zapisy na usługi fryzjerskie – sprawdź nasze dostępne terminy online.

Potrzebujesz wizyty na już? Zadzwoń 32 400 80 80 !