Botoks na włosy

Botoks na włosy

Pielęgnacja

Botox – regeneracja i odbudowa włosów

Zabieg dedykowany jest przede wszystkim do włosów po zabiegach chemicznych lub uszkodzonych w wyniku stosowania nadmiernej stylizacji termicznej (prostownica, suszarka). Takie niekorzystne działania w dłuższej perspektywie prowadzą do zaniku łuski na końcach włosów, rozdwojenia końcówek aż po wykruszenie włosów.

Botoks to innowacyjny system oparty na cennych ceramidach, które spajają łuski włosów. Poprzez uszczelnienie dochodzi do zatrzymania cząsteczek wody we włosach a tym samym do wypełnienia, a więc botoksu!

Efekty zauważalne po pierwszym zabiegu to poprawa elastyczności i nabłyszczenia włosów. Nie zalecamy stosować zabiegu w dniu koloryzacji włosów. Zabieg w pełni wegański – nigdy nie był testowany na zwierzętach.

Na czym polega botoks dla włosów?

Botoks na włosy to zabieg o działaniu regeneracyjnym, który ma na celu poprawę kondycji włosów zniszczonych i przesuszonych. W trakcie zabiegu w kosmyki włosów wtłaczane są precyzyjnie wyselekcjonowane składniki odżywcze, które uzupełniają ubytki między korą a otoczką włosa. Dzięki temu włosy stają się bardziej odporne na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych, są mniej łamliwe i mniej podatne na uszkodzenia. Poprawie ulega również aspekt wizualny, dlatego botoks do włosów jest często wykonywany m.in. ze względów estetycznych.

Zabieg polecamy osobom skarżącym się na suche i łamliwe włosy. Botoks skutecznie regeneruje włosy po farbowaniu, zabiegach stylizacji termicznej oraz po długotrwałej ekspozycji na promieniowanie słoneczne i działanie wiatru. Zabieg warto wykonać po sezonie letnim w celu odżywienia i poprawy struktury włosa.

Koszt zabiegu 180 – 250 zł

Interesuje Cię profesjonalnie wykonany botoks na włosy? Katowice to miasto, na terenie którego świadczymy wysokiej jakości usługi fryzjerskie. Botoks do włosów realizujemy z zachowaniem protokołu zabiegu i wykorzystaniem wyłącznie wysokiej jakości preparatów. To pozwala nam uzyskiwać bardzo dobre efekty zabiegu nawet w przypadku włosów mocno zniszczonych.