Sombre i ombre

Sombre

Katowice

Sombre i ombre – popularne stylizacje w salonie w Katowicach

W ostatnich sezonach powróciły włosy ombre i sombre. Gwiazdy lub influencerzy, wszyscy zakochali się w tych trendach fryzjerskich. A My doskonale rozumiemy, dlaczego!

Trudno oprzeć się tej ultraświetlistej kolorystyce z naturalnym efektem powrotu z wakacji. Dodatkowo są to stylizacje bardzo łatwe w utrzymaniu.

sombre katowice

Delikatne sombre i wyraziste ombre?

Włosy ombre to technika koloryzacji dająca wrażenie gradientu. Kolorysta w naturalny sposób utrzymuje odpowiednią do naturalnej kolorystykę u nasady włosów i stopniowo je rozjaśnia aż do końcówek. Jeśli ta technika jest wykonywana dobrze, nie ma wyraźnego rozgraniczenia między etapami. Zapraszamy do Naszego salonu abyś mogła się o tym sama przekonać.

Zadaj sobie pytanie jaki efekt chcesz uzyskać na swoich włosach? Jeśli wyraziste ombre do Ciebie nie przemawia, możesz zdecydować się na bardziej subtelne sombre. W tej stylizacji stawiamy na naturalny wygląd Twoich włosów. Gwarantujemy dobranie odpowiednich odcieni refleksów do Twojej cery.

Włosy ombre można uzyskać we wszystkich odcieniach, ale osoby o bardzo jasnych blond włosach nie będą zbytnio zainteresowane uleganiem temu trendowi. Dla nich oferujemy stylizacje w technice sombre. Z drugiej strony włosy ombre będą świetnie wyglądać na brązowych lub jasnobrązowych włosach.

Zapisz się na wizytę w katowickim salonie

Zapraszamy do Naszego salonu concept.hair w celu porozmawiania z profesjonalistą, który doradzi i wytłumaczy cały proces stylizacji. Pomoże również dobrać najlepszą dla Ciebie fryzurę. Doradzi, które odcienie w sombre będą idealnie komponowały się z cerą, a także z Twoją osobowością.