Rozświetlony blond

Rozświetlony blond

Koloryzacja

Bezpieczne rozjaśnienie włosów

Uzupełnienie odrostu do bardzo jasnego blond koloru w ciepłych, beżowych lub chłodnych odcieniach. Usługa dedykowana jest dla Klientek posiadających jasne włosy na długościach i końcach bez wcześniejszych refleksów.

W celu uzyskania najlepszych efektów kolorystycznych przy usłudze rozświetlony blond bardzo istotna jest Twoja regularność wizyt (co 4-6 tygodni). Dodatkowo Stylista zaproponuje, jeśli konieczne, odświeżenie włosów na długościach i końcach w ustalonych odcieniach kolorystycznych.

Usługa wykonana zostanie przy zastosowaniu nowoczesnego systemu koloryzacji Davines z technologią Vibrachrom lub bezpiecznego systemu rozjaśnienia włosów Davines The Century of Light, wzbogaconego o unikalną formułę ochronną dla skóry głowy.

Zgodnie z Twoim życzeniem usługa może zostać dodatkowo wzbogacona naszym autorskim zabiegiem pielęgnacyjnym.

Rozjaśnianie włosów – Katowice

Rozjaśnianie włosów to usługa wymagająca doświadczenia i odpowiedniego szkolenia fryzjerskiego. Przy chęci rozjaśnienia włosów należy skontaktować się ze specjalistą, gdyż nieumiejętne przejaśnienie włosów może je uszkodzić i zniszczyć. Nasi fryzjerzy są przeszkoleni w dziedzinie rozjaśniania włosów, tak aby każda klientka wychodziła z salonu zadowolona, a włosy były silne i pełne blasku. Poza doświadczeniem, które posiadają nasi specjaliści, to przede wszystkim nasi fryzjerzy mają pasję wykonywania zawodu. By mieć pewność dobrze wykonanej usługi zdecyduj się na wizytę w naszym salonie w Katowicach, gdzie kompleksowo zajmiemy się rozjaśnieniem Twoich włosów dbając o ich wygląd oraz zdrowie.