Zabiegi intensywne

Zabiegi intensywne

Pielęgnacja

Rekonstrukcja, odżywienie, nawodnienie

Najbardziej kompleksowe podejście w pielęgnacji włosów zniszczonych: rekonstrukcja, odżywienie, nawodnienie. W przypadku trudnych do ujarzmienia włosów nie możemy działać jednokierunkowo. Pracujemy na trzech rodzajach keratyny, którą dobieramy indywidualnie dla potrzeb włosów. Dodatkowo, zabiegi wzmacniamy silnym działaniem kwasu hialuronowego lub włączamy intensywny antyoksydant – herbatę matcha.

Koszt zabiegu 135 zł

Spa dla włosów – co to jest?

Spa dla włosów to zabieg, mający na celu kompleksowe odżywienie włosów i poprawę ich kondycji poprzez odpowiednie nawilżenie i odbudowę. Do zabiegu wykorzystujemy sprawdzone składniki naturalne, które wnikają głęboko w strukturę włosa, sprzyjają procesom naturalnej regeneracji i dostarczają składników niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju włosa.

Zabieg spa dla włosów w naszym salonie fryzjerskim w Katowicach wykonywany jest z najwyższą dokładnością. Zapewniamy komfortowe warunki oraz profesjonalne podejście do każdego klienta. Substancje wykorzystane podczas zabiegu dobierane są indywidualnie na podstawie oceny stanu włosów oraz wywiadu z klientem.

Spa dla włosów Katowice – efekty

Dogłębne nawilżenie i odżywienie włosów sprawia, że kosmyki stają się bardziej sprężyste i lśniące. Wilgoć i ciepło połączone z odżywczym działaniem keratyny sprawiają, że łodygi włosów zostają wzmocnione a łuski uszczelnione. Spa dla włosów może być ważnym krokiem w ogólnej pielęgnacji kosmyków. Zabieg polecany jest przede wszystkim  osobom zmagającym się z nadmiernym wypadaniem włosów, suchymi rozdwajającymi się końcówkami, włosami matowymi, bez połysku. Jeżeli uważasz, że twoje włosy potrzebują dogłębnego odżywienia, umów się na spa dla włosów w naszym gabinecie.

salonie fryzjerskim