Nanobotoks

Nanobotoks

Katowice

Nanobotoks Katowice

Włosy, podobnie jak skóra narażone są na wiele czynników zewnętrznych, które mają negatywny wpływ na ich kondycję. Latem wystawione są na ciągłe działanie słońca, zimą na ciepło suszarki – to wszystko sprawia, że stają się one łamliwe i kruche, a łuska włosów otwarta, przez co nie wchłaniają one wystarczającej ilości składników odżywczych.

Aby przywrócić włosom piękno i blask, konieczne jest stosowanie zabiegów – jednym z nich jest nanobotox, czyli jedyny botoks, którego naprawdę potrzebujesz! To jeden z elementów medycyny estetycznej, który przywróci twoim włosom zdrowie i pozwoli ci cieszyć się wspaniałą fryzurą.

właściwa pielęgnacja włosów po keratynowym prostowaniu

Czym jest nanobotoks?

Nanobotoks to nic innego, jak połączenie dwóch bardzo dobrych zabiegów na włosy – botoksu oraz nanoplastii. Jest to mieszanka składników odżywczych, którą nakłada się na włosy, a następnie dzięki zastosowaniu ciepła wprowadza w głąb włosa zamykając tym samym jego łuski i przywracając blask.

Nanobotox jest całkowicie bezpieczny, nie zmienia struktury włosa jak keratynowe prostowanie włosów. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu, choć aby przywrócić włosom świetność zaleca się wykonywanie go co około 4 tygodnie.

Gdzie zrobić nanobotox w Katowicach?

Nanobotoks w Katowicach tylko w Concept Hair. Nasi doświadczeni styliści zadbają o twoje włosy i dzięki zastosowaniu odpowiednich kosmetyków przywrócą im blask. Nanobotox jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie, jeśli twoje włosy są suche, zniszczone oraz farbowane – dzięki zastosowaniu pełnej kuracji botoksem, znów będą piękne i lśniące, a ty będziesz cieszyć się nienaganną fryzurą.

Zapraszamy na nanobotoks do naszego salonu Concept Hair w Katowicach – pozwól naszym stylistom fryzur zadbać o swoje włosy i o siebie.