Refleks | Balejaż

Refleks | Balejaż | Pasemka

Koloryzacja

Balejaż i słoneczne refleksy z efektem trójwymiaru

Balejaż czyli jedna z metod uzyskania refleksów zapewnia wprowadzenie światła i trójwymiarowego efektu na Twoich włosach. Możesz wybierać pośród szerokiej gamy barw w dowolnym odcieniu, od ciepłych słonecznych refleksów poprzez beże, pastele aż po chłodne szarości.

Dla kogo dedykowane są refleksy?

Refleksy są młodszą siostrą znanych niegdyś balejaży. To zdecydowanie lżejsze połączenie naturalnego koloru włosów z jaśniejszymi odcieniami.

Taki balejaż sprawi, że na włosach pojawią się złote, beżowe lub chłodne refleksy przypominające dotyk promieni słońca. Fryzura stanie się odświeżona i będzie wyglądać niezwykle naturalnie.

Usługa dedykowana jest dla włosów naturalnych, farbowanych lub wcześniej rozjaśnianych dowolną techniką.

Decydując się na zastosowanie techniki baleyage w katowickim salonie, możesz być pewna pełnego profesjonalizmu. Refleksy zostaną nałożone tak by wyglądały na naturalne w stosunku do oryginalnego koloru Twoich włosów.

Ekstrawagancki balejaż dla odważnych

W celu uzyskania bardzo mocnych akcentów kolorystycznych (crazy color) zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z salonem, aby wstępnie określić czas na Twoją usługę. Możesz również dołączyć fotografię będącą inspiracją Twojego wymarzonego koloru

Dodatkowo Stylista zaproponuje, jeśli to konieczne, odświeżenie włosów na długościach i końcach w ustalonych odcieniach kolorystycznych. Dzięki takiemu zabiegowi włosy będą w pełni oddawać Twój urok.

Pasemka na ciemnych włosach w Katowicach

Zrobienie pasemek na ciemnych włosach znakomicie odświeży fryzurę. Pasemka są często mylone z balejażem, jednak wykonanie pasemek w odróżnieniu od balejażu polega na zafarbowaniu jedynie wydzielonych kosmyków włosów, bez zmiany koloru całej fryzury.

Pasemka wykonane na ciemnych włosach dodadzą świeżości i lekkości włosom. To świetne rozwiązanie, by dodać świetlistości. W naszym salonie specjaliści zajmą się Tobą oraz Twoimi włosami kompleksowo oraz zrobią wszystko, by efekt końcowy Cię zachwycił.

Bezpieczeństwo zabiegu

Usługa wykonana zostanie przy zastosowaniu bezpiecznego systemu rozjaśnienia włosów Davines The Century of Light, wzbogaconego o unikalną formułę ochronną dla włosów głowy

Zgodnie z Twoim życzeniem usługa może zostać dodatkowo wzbogacona naszym autorskim zabiegiem pielęgnacyjnym lub OLAPLEX.

W otoczeniu sprzyjającemu odprężeniu i relaksowi daj się ponieść i odkryj nowy charakter swoich włosów. Pozwól, aby styliści w Naszym salonie zatroszczyli się o Ciebie i sprostali Twoim oczekiwaniom. Postaw na nowoczesny balejaż i zdrowie swoich włosów, a gwarantujemy, że wyjdziesz uśmiechnięta.