Nanoplastia

Nanoplastia

Katowice

Nanoplastia Katowice

Piękne, lśniące i gładkie włosy są w zasięgu ręki – wystarczy wykonać nanoplastię, czyli znacznie zdrowszą alternatywę keratynowego prostowania włosów. Czym jest ten zabieg i dla kogo będzie odpowiedni oraz jak długo utrzymywać się będzie efekt? Wszystko zależy przede wszystkim od tego, gdzie taki zabieg wykonamy – najlepszym rozwiązaniem jest wybór sprawdzonego i profesjonalnego salonu fryzjerskiego, a w Katowicach nonoplastię wykonasz właśnie w Concept Hair.

Wykonanie pełnego zabiegu trwa około 3 godzin, ale czas ten zależny jest od kondycji samych włosów, jak i ich długości oraz grubości. Nonoplastia to nic innego, jak zastosowanie najnowszej technologii, która wyprostuje, a jednocześnie odżywi włosy.

ondulacja włosów Katowice

Czy nanoplastia jest bezpieczna?

W zabiegu nanoplastii nie stosuje się chemicznych środków, dlatego też zabieg ten jest bezpieczny także dla kobiet w ciąży. Mieszanka odpowiednich składników jest rozprowadzana po włosach, a następnie po wysuszeniu każde pasmo poddawane jest prostowaniu.

Dzięki zastosowaniu nanoplastii otrzymujemy efekt idealnie wygładzonych i lśniących włosów. Co ważne, odpowiednio dopasowane kosmetyki doskonale odżywiają włosy, co sprzyja ich odbudowie.

Dla kogo nanoplastia włosów?

Nanoplastia włosów jest przede wszystkim przeznaczona dla posiadaczek włosów kręconych. Ten wyjątkowy zabieg poradzi sobie nawet z silnie skręconymi włosami afro. Jednakże nie zaleca się tego zabiegu paniom, których włosy są zniszczone i kruche, szczególnie po wielokrotnym farbowaniu. Alternatywą w tym wypadku będzie nanobotox, czyli zabieg który łączy w sobie idealne prostowanie nanotechnologią, a jednocześnie głęboko nawilża dzięki botoksowi.

Nanoplastię w Katowicach wykonasz w naszym salonie Concept Hair. Doświadczeni styliści dobiorą odpowiednie kosmetyki do twoich włosów, aby po wykonanym zabiegu były gładkie i lśniące aż do kolejnej sesji.