Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów

Katowice

Keratynowe prostowanie włosów Katowice
Idealnie wygładzone włosy

Keratynowe prostowanie włosów to idealne rozwiązanie dla Klientek, których włosy mają tendencję do puszenia się i elektryzowania. To także doskonały zabieg dla osób, którym zależy na uzyskaniu długotrwałego efektu prostych i wygładzonych włosów. Keratynowe prostowanie włosów przynosi efekty zarówno w przypadku włosów kręconych i falowanych, jak i włosów prostych z tendencjami do wywijania się. 

Keratyna aplikowana w trakcie zabiegu bezpośrednio na włosy to naturalny budulec włosa. Zapewnia on zdrowy i odświeżony wygląd włosów. Dzięki temu, że prostowanie keratynowe pozwala uzyskać długotrwały efekt podczas stylizacji nie musimy każdorazowo narażać włosów na szkodliwe oddziaływanie wysokiej temperatury, co dodatkowo wpływa na ich kondycję. 

keratynowe prostowanie włosów katowice

Dla kogo przeznaczony jest zabieg keratynowego prostowania włosów?

Keratynowe prostowanie włosów jest alternatywą dla codziennego używania prostownicy i zdecydowanie skraca czas codziennego układania włosów. Dodatkowym atutem zabiegu keratynowego jest poprawa kondycji włosa, który w wyniku prostowania domowymi metodami przejawia tendencje do przesuszania się, łamania i elektryzowania.

W praktyce keratynowe prostowanie włosów jest zabiegiem, który można w sposób bezpieczny wykonać na każdym typie włosa, także w przypadku włosów osłabionych i zniszczonych zabiegami chemicznymi. Zabieg można przeprowadzić na włosach farbowanych i rozjaśnianych, kręconych, falowanych i prostych.

Kiedy stosować keratynowe prostowanie włosów?

Powszechnie uważa się, że keratynowe prostowanie włosów to przede wszystkim sposób na pozbycie się niesfornych loków czy fal. W rzeczywistości zabieg keratynowego prostowania włosów wykonuje się również na włosach prostych – tych z tendencjami do wywijania się w różnych kierunkach, jak i tych wymagających intensywnej regeneracji. To doskonałe remedium na problem puszczenia się włosów oraz trudności z ich codziennym układaniem.

Efekty keratynowego prostowania włosów

Keratynowe prostowanie włosów niesie za sobą wiele korzyści. Włosy są odżywione i lśniące, nie puszą się i nie elektryzują. Ich codzienna stylizacja jest bardzo łatwa, a uzyskany efekt wizualny zawsze nienaganny.

Cena keratynowego prostowania włosów

Cena keratynowego prostowania włosów w concept.hair mieści się w przedziale od 325 do 750 złotych. Ostateczny koszt zabiegu jest uzależniony od długości włosów.

Profesjonalna pielęgnacja po zabiegu prostowania keratynowego

Aby efekt idealnie wygładzonych i prostych włosów został z nami na dłużej po zabiegu warto skorzystać z oferty pielęgnacyjnej. Dotyczy to przede wszystkim pierwszego mycia włosów, które powinno zostać wykonane nie wcześniej niż 2 dni po wykonaniu zabiegu prostowania. Zastosowanie odpowiednich kosmetyków podczas pierwszego mycia pozwala przedłużyć efekt zabiegu.

Interesuje Cię keratynowe prostowanie włosów? Wykonujemy ten zabieg w naszym salonie fryzjerskim w Katowicach. Działamy z wykorzystaniem sprawdzonych preparatów i najnowocześniejszych narzędzi fryzjerskich. To daje nam pewność, że efekt zabiegu prostowani keratynowego sprosta Twoim oczekiwaniom, a sam zabieg nie będzie miał negatywnego wpływu na kondycję Twoich włosów.