Koloryzacja Air Touch

Koloryzacja Air Touch

Katowice

Koloryzacja Air Touch w Katowicach

Koloryzacja Air Touch jest techniką farbowania włosów, która wygląda pięknie w szczególności na naturalnym kolorze włosów, które dzięki koloryzacji tą metodą zyskują zjawiskowe rozświetlenie i spektakularny efekt. Klientki naszego salonu po tym zabiegu wyglądają pięknie. Wykonanie koloryzacji Air Touch starcza na parę miesięcy świeżego wyglądu fryzury.

koloryzacja air touch katowice

Na czym polega koloryzacja Air Touch?

Koloryzacja Air Touch to dosyć skomplikowane farbowanie włosów, które wymaga umiejętności i doświadczenia fryzjera, który przeszedł szkolenie z tej metody koloryzacji. Przy koloryzacji Air Touch farbuje się około połowy wszystkich włosów. Sama koloryzacja składa się z wydzielenia niewielkich pasm włosów, które następnie dmucha się zimnym powiewem suszarki. Podmuch suszarki powoduje usunięcie z wydzielonego pasma części włosów. Tylko te pasma, które pozostały owija się w folię nakładając farbę w odpowiednich odcieniach na konkretne pasma. Ta koloryzacja jest świetnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie naturalny efekt farbowania włosów.

Zalety koloryzacji Air Touch

Zaletą koloryzacji Air Touch jest świeży i naturalnie wyglądający efekt na włosach, który utrzymuje się nawet parę miesięcy. Dzięki trwałości koloryzacji nie musisz chodzić na uzupełnianie odrostów, gdyż pofarbowane pasma tego nie wymagają. Koloryzacja tą metodą powoduje efekt 3D na włosach, co powoduje optyczne zwiększenie objętości włosów. Zarówno zaletą, jak i wadą koloryzacji Air Touch jest jej cena, lecz przeliczając to na roczną potrzebę wizyt w salonie w celu uzupełnienia koloru odrostów, czy odświeżenie koloru, to cena wypada naprawdę intersująco. Przy odpowiednio wykonanej koloryzacji Air Touch odrosty nie będą widoczne, a efekt zostanie z Tobą na długie miesiące. W naszym salonie koloryzacja zostanie wykonana przez specjalistów, którzy z doświadczeniem zajmą się  przemianą Twoich włosów.