Trwała ondulacja włosów

Trwała ondulacja włosów

Katowice

Jest to trwała stylizacja włosów, polegająca na ich zakręceniu. Włosy stają się bujne i gęste. Kilkadziesiąt lat temu ten zabieg był wykonywany z wieloma niedociągnięciami. W obecnych czasach jednak trwała ondulacja włosów jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy marzą o kręconych włosach, bez potrzeby codziennej, wielogodzinnej stylizacji.

ondulacja włosów Katowice

Rodzaje trwałej ondulacji

Trwała ondulacja to celowe zakręcenie włosów, by stworzyć nową bujną fryzurę. Możemy wyróżnić 5 rodzajów ondulacji, które różnią się od siebie intensywnością i wpływem na kondycję włosów. By odpowiednio dobrać rodzaj trwałej ondulacji zapytaj doświadczonego fryzjera, który doradzi Ci odpowiednią metodę wybraną do Twoich włosów.

– Trwała ondulacja zasadowa (alkaliczna) – stosuje się ją na włosach, które nie były poddawane zabiegom fryzjerskim. Efekt tej trwałej ondulacji włosów utrzymuje się do 10 miesięcy.

– Trwała ondulacja kwaśna – jest delikatną ondulacją, która utrzymuje się dużo krócej, niż trwała ondulacja zasadowa, bo około 3 miesiące. Stosuje się ją do włosów słabszych, łamliwych i delikatnych. 

– Trwała ondulacja dwufazowa – polega na zastosowaniu dwóch preparatów, które mają na celu wydłużenie trwałości zabiegu. Silniejszy środek stosuje się przy odrostach, słabszy na włosy, które były już poddane zabiegowi trwałej ondulacji.

– Bio-trwała ondulacja – składa się ze składników pochodzenia naturalnego. Taka trwała ondulacja naturalnie wydobywa skręt z włosów nie wpływając na ich strukturę.

– Trwała ondulacja ziołowa – to najbardziej delikatny rodzaj trwałej ondulacji, jaki możemy wybrać. Wykonywany jest z pomocą preparatów ziołowych i utrzymuje się od 2 do 3 miesięcy. Ten rodzaj ondulacji odżywia i poprawia kondycję włosów.

Zabieg trwałej ondulacji w naszym salonie

Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z usług naszych specjalistów, którzy z pełnym profesjonalizmem zajmą się Twoimi włosami. Zachęcamy do spróbowania zabiegu, by uzyskać lśniące, elastyczne włosy o regularnych falach od nasady aż po końce.

W naszym salonie w Katowicach wykonujemy również nowoczesną trwałą ondulację męską. 

Umów się na konsultację ze Stylistą w celu wyboru techniki oraz kształtu loków indywidualnie dla Ciebie. 

Zapisy i wszelkie informacje: 
Fryzjer Katowice: 324008080
recepcja.concepthair@gmail.com 
Salon: Korfantego 70, Katowice 

Nie wiesz czy trwała ondulacja jest dla Twoich włosów? Sprawdź stan włosów przed zabiegiem w trichoskopii w naszym gabinecie trychologicznym. Mamy opracowane specjalistyczne zabiegi trychologiczne przygotowujące włosy do trwałej ondulacji.

Zapisy i wszelkie informacje:
Trycholog Katowice: 324008080
recepcja.concepthair@gmail.com
Gabinet: Korfantego 48, Katowice niedaleko Spodka