Zabieg gwiazd - nowość!

Przedstawiamy Wam nowy koncept na pielęgnację pełną antyoksydantów – mieszankę zielonej herbaty matcha, czarnego złota i olejku długowieczności. Gwarantujemy natychmiastowy efekt i przyjemnie spędzony czas!

A oto najważniejsze antyoksydanty!

Matcha

Dobroczynne działanie dla organizmu japońskiej herbaty matcha znane są od tysięcy przez japońskich buddyjskich mnichów.  Ten zielony proszek to prawdziwa bomba antyoksydantów! Według badań (Linus Pauling Institute) matcha jest źródłem neutralizujących wolne rodniki katechin wśród których na uwagę zasługuje pochodna o nazwie EGCG wykazująca niemal stu krotnie większe działanie antyoksydacyjne niż popularna witamina C. Ponadto wpływa na system odpornościowy oraz spala tkankę tłuszczową 4-krotnie szybciej niż zielona herbata i to bez zwiększenia ciśnienia krwi. Trycholodzy oraz fryzjerzy wykorzystują sproszkowane liście herbaty matcha w swoich preparatach w intensywnych kuracjach do skóry głowy i włosów w celu zmniejszenia działania niekorzystnych wolnych rodników wpływających na stan skóry i integralność włosów. Szczególnie zalecamy zabiegi z wyciągiem z zielonej herbaty matcha mieszkańcom miast (duża koncentracja metali ciężkich), kobietom farbującym włosy, które mają problemy z utrzymaniem ładnego koloru a także w okresie letnim kiedy nasza skóra głowy i włosy poddawane są w ciągu dnia na ekspozycję słoneczną.

Czarne złoto

Węgiel bambusowy (in. czarne złoto) aplikujemy na skórę głowy i częściowo na włosy w celu natychmiastowej absorpcji nadmiaru sebum i zanieczyszczeń. Węgiel delikatnie wygładza skórę i rozświetla skórę i włosy, dodatkowo łagodzi stany zapalne pojawiające się na skórach tłustych.

Olejek długowieczności

Pozyskiwany z „drzewa długiego życia” olejek Moringa to prawdziwe bogactwo witaminy A, żelaza i minerałów. Sprawdzi się do włosów  przesuszonych, rozjaśnionych a nawet zniszczonych ponieważ uzupełnia ważny dla włosów cement międzykomórkowy. My stosujemy go jeszcze z jednego powodu: fantastycznie nabłyszcza włosy! Polecamy zastosować dzień przed ważnym spotkaniem oraz zawsze wtedy gdy Twoje włosy muszą dobrze się zaprezentować.

Aktualnie zabieg dostępny jest w super cenie – sprawdź >>

Zapytaj o szczegóły: recepcja.concepthair@gmail.com lub 32 400 80 80