Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów

Oferta

Idealnie wygładzone włosy

Keratynowe prostowanie włosów to idealne rozwiązanie dla Klientek, których włosy mają tendencję do puszenia się i elektryzowania. To także doskonały zabieg dla osób, którym zależy na uzyskaniu długotrwałego efektu prostych i wygładzonych włosów. Keratynowe prostowanie włosów przynosi efekty zarówno w przypadku włosów kręconych i falowanych, jak i włosów prostych z tendencjami do wywijania się. 

Keratyna aplikowana w trakcie zabiegu bezpośrednio na włosy to naturalny budulec włosa. Zapewnia on zdrowy i odświeżony wygląd włosów. Dzięki temu, że prostowanie keratynowe pozwala uzyskać długotrwały efekt podczas stylizacji nie musimy każdorazowo narażać włosów na szkodliwe oddziaływanie wysokiej temperatury, co dodatkowo wpływa na ich kondycję. 

Keratynowe prostowanie włosów jest alternatywą dla codziennego używania prostownicy i zdecydowanie skraca czas codziennego układania włosów.

keratynowe prostowanie włosów katowice

Profesjonalna pielęgnacja po zabiegu prostowania keratynowego

Aby efekt idealnie wygładzonych i prostych włosów został z nami na dłużej po zabiegu warto skorzystać z oferty pielęgnacyjnej. Dotyczy to przede wszystkim pierwszego mycia włosów, które powinno zostać wykonane nie wcześniej niż 2 dni po wykonaniu zabiegu prostowania. Zastosowanie odpowiednich kosmetyków podczas pierwszego mycia pozwala przedłużyć efekt zabiegu.

Interesuje Cię keratynowe prostowanie włosów? Katowice to miasto, na terenie którego wykonujemy ten zabieg. Działamy z wykorzystaniem sprawdzonych preparatów i najnowocześniejszych narzędzi fryzjerskich. To daje nam pewność, że efekt zabiegu prostowani keratynowego sprosta Twoim oczekiwaniom, a sam zabieg nie będzie miał negatywnego wpływu na kondycję Twoich włosów.