Innowacyjny system permanentnej koloryzacji

Permanentna koloryzacja bez amoniaku z rozswietlajacym serum na bazie olejku Roucou

Koloryzacja na bazie pigmentow bezposrednich

Koloryzacja na bazie olejku kokosowego dla mezczyzn

Zastanawialiście się czasem, jak to jest, że z barwnych tkanin kolor nie wypłukuje się tak łatwo i jest długotrwały, a w przypadku koloryzacji włosów to już nie jest taka oczywista sprawa? To już przeszłość. Davines przeniósł technologię stosowaną dotychczas w świecie tekstyliów do świata kosmetyki i tak powstał system koloryzacji Mask z Vibrachrom™. Bazuje on na nośniku fosfolipidowym, dotychczas stosowanym tylko w świecie tekstyliów, nigdy wcześniej nie stosowanym w kosmetyce. Nośnik fosfolipidowy zwiększa zdolność przenikania pigmentów poprzez zmniejszenie napięcia powierzchniowego. Dzięki zdolności rozpraszania zapewnia równomierne rozmieszczenie molekuł koloru na całej długości włosa, zwiększając tym samym połysk i wyrównanie koloru nawet w przypadku wyjątkowo porowatych lub opornych siwych włosów. W efekcie otrzymujemy niezmienny i długotrwały kolor.

Koloryzacja permanentna o podwyższonym standardzie zainspirowana światem owadów to wszechstronny system zapewniający wyjątkowo aksamitne , intensywne i wielowymiarowe kolory. Kremowa konsystencja koloryzacji A New Colour Davines bez amoniaku wzbogacona została o wyjątkową bazę kremową, charakteryzującą się wysokim współczynnikiem odbicia światła, dużo wyższym niż diamenty. Podczas całego zabiegu koloryzacji dodatkowo zostanie zaaplikowany ochronny płyn na skórę głowy oraz pianka po koloryzacji, aby utrzymać jak najdłużej efekty kolorystyczne. Całość usługi zostanie podkreślona niebywałym serum na bazie olejku Roucou, o silnym działaniu antyoksydacyjnym.

Profesjonalny system koloryzacji oparty na pigmentach bezpośrednich, które nie wnikają w strukturę włosa. Ten nieinwazyjny zabieg ma na celu podkreślić naturalna barwę włosów przy najwyższym stopniu pielęgnacji, dzięki formule zawierającej aż do 98 % składników pochodzenia naturalnego. Usługa stanowi wstęp do koloryzacji i nie pokrywa siwych włosów.

Łagodna formula kremów koloryzujących wzbogacona o olejek kokosowy w szybki sposób pokryje siwiznę dając długotrwały i naturalny efekt.

umow sie