Blog

Sombre, ombre – czym się różni?

Sombre, ombre – czym się różni?

Przy tak wielu technikach kolorystycznych i trendach fryzjerskich trudno odnaleźć stylizacje idealną dla siebie. Najpopularniejsze ostatnimi czasy sombre i ombre już na stałe wpisało się do kanonu…

Pasemka, balejaż czy refleksy?

Pasemka, balejaż czy refleksy?

Czy zastanawialiście się kiedyś jaka jest różnica pomiędzy pasemkami, balejażem i refleksami? A może zdarzało się Wam używać tych zwrotów zamiennie? Jeśli tak, to koniecznie przeczytajcie poniższy…

Sombre i ombre

Sombre i ombre

Sombre

Katowice

Sombre i ombre – popularne stylizacje w salonie w Katowicach

W ostatnich sezonach powróciły włosy ombre i sombre. Gwiazdy lub influencerzy, wszyscy zakochali się w tych trendach fryzjerskich. A My doskonale rozumiemy, dlaczego!

Trudno oprzeć się tej ultraświetlistej kolorystyce z naturalnym efektem powrotu z wakacji. Dodatkowo są to stylizacje bardzo łatwe w utrzymaniu.

sombre katowice

Delikatne sombre i wyraziste ombre?

Włosy ombre to technika koloryzacji dająca wrażenie gradientu. Kolorysta w naturalny sposób utrzymuje odpowiednią do naturalnej kolorystykę u nasady włosów i stopniowo je rozjaśnia aż do końcówek. Jeśli ta technika jest wykonywana dobrze, nie ma wyraźnego rozgraniczenia między etapami. Zapraszamy do Naszego salonu abyś mogła się o tym sama przekonać.

Zadaj sobie pytanie jaki efekt chcesz uzyskać na swoich włosach? Jeśli wyraziste ombre do Ciebie nie przemawia, możesz zdecydować się na bardziej subtelne sombre. W tej stylizacji stawiamy na naturalny wygląd Twoich włosów. Gwarantujemy dobranie odpowiednich odcieni refleksów do Twojej cery.

Włosy ombre można uzyskać we wszystkich odcieniach, ale osoby o bardzo jasnych blond włosach nie będą zbytnio zainteresowane uleganiem temu trendowi. Dla nich oferujemy stylizacje w technice sombre. Z drugiej strony włosy ombre będą świetnie wyglądać na brązowych lub jasnobrązowych włosach.

Zapisz się na wizytę w katowickim salonie

Zapraszamy do Naszego salonu concept.hair w celu porozmawiania z profesjonalistą, który doradzi i wytłumaczy cały proces stylizacji. Pomoże również dobrać najlepszą dla Ciebie fryzurę. Doradzi, które odcienie w sombre będą idealnie komponowały się z cerą, a także z Twoją osobowością.

Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów

Katowice

Salon fryzjerski concept.hair wychodzi naprzeciw zarówno obowiązującym trendom, jak i swoim klientom. Już dziś zapraszamy do Nas na profesjonalne przedłużanie włosów.

Dla kogo dedykowane jest przedłużanie włosów?

Czasami pojawia się zdesperowanie na samą myśl, że Nasze włosy nie chcą rosnąć. Pomimo wszystkich wysiłków włożonych po to, aby zyskać kilka centymetrów więcej, efektów nie widać.

W pewnym momencie wydaje się, że Nasze włosy osiągnęły próg wzrostu, są tak kruche i łamliwe, że nawet najlepsze produkty nam nie pomagają. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, wiedz, że istnieje ciekawe i skuteczne rozwiązanie. Jest to przedłużanie włosów, które daje możliwość na szybkie osiągniecie pożądanej długości.

przedłużanie włosów katowice

Na czym polega przedłużanie włosów?

Najprościej mówiąc są to sztuczne włosy przyczepione do włosów naturalnych.

Jedną z najlepszych rzeczy w przedłużaniu włosów jest to, że nie szkodzą naturalnym włosom. Rzeczywiście, istnieją kleje i techniki łączenia, które mogą uszkodzić twoje włosy lub spowolnić ich wzrost. Jednak w katowickim salonie stawiamy na delikatne i sprawdzone metody przedłużania. Dzięki temu Twoje włosy nie będą ściśnięte u nasady, a jednocześnie łatwo będzie można zmienić fryzurę.

Decydując się na przedłużenia włosów, natychmiast upiększysz swoją fryzurę, robiąc to szybko, bez konieczności czekania miesiącami na odrost włosów. Musisz tylko zdecydować się na objętość, długość, a nawet kolor, pasujący do twoich preferencji.

Wiele kobiet marzy o przedłużeniu włosów, aby zmienić ich wygląd i nadać fryzurze charakter. Jeśli również Ty jesteś w tym gronie zapraszamy do Naszego salonu. Tutaj zespół profesjonalistów zapewni kompleksową obsługę na każdym etapie Twojej metamorfozy. Nauczymy Cię również jak dbać o przedłużenia by jak najdłużej cieszyć się osiągniętym efektem.

Praca dla fryzjera Katowice

Praca dla fryzjera Katowice

PRACA DLA FRYZJERA

Salon Fryzjerski Katowice

Czeka na Ciebie
PRACA w nowoczesnym
salonie fryzjerskim

Praca na renomowanych kosmetykach marki Davines, przed rozpoczęciem pracy kurs doszkalający.
Zakres pracy obejmuje: strzyżenia damskie (opcjonalnie męskie, do uzgodnienia), koloryzacje klasyczne, refleksy oraz uczestnictwo w metamorfozach.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku fryzjer
  • umiejętność strzyżenia włosów
  • wysoka kultura osobista
  • potrzeba samokształcenia

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • elastyczny harmonogram pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy pod adresem recepcja.concepthair@gmail.com

Warunki pracy omawiamy indywidualnie na spotkaniu.