migdaLOVE zabiegi do włosów kręconych i falowanych

Zbuntowane, nieposkromione, wyjątkowo suche? Kręcone włosy przyprawiają o zawrót głowy niejedną z Was? W jaki sposób zapanować nad lokami poprzez odpowiednie zabiegi zdradzi nasz stylista Rafał.

Kręcone włosy są wyjątkowo wrażliwe i trudne w pielęgnacji ze względu na przewlekły niedobór pożywienia jakim są tłuszcze. To właśnie one odpowiadają za optymalne nawilżenie włosów na całej długości. Dodatkowo należy pamiętać o odpowiedniej ilości małocząsteczkowych substancji regenerujących włosy. W podstawowej pielęgnacji nie wystarczą więc zwykłe drogeryjne szampony o niskiej jakości aktywnych substancji. Co więcej, nie każde olejowanie włosów, tak modne i promowane na blogach, będzie uzasadnione. Każdy taki zabieg powinien być skonsultowany z Twoim stylistą, który doradzi jaki olej oraz jaka pielęgnacja będzie dla Ciebie najefektywniejsza. W naszym salonie wprowadziliśmy bardzo ciekawy program zabiegowy dla włosów kręconych. Poniżej przedstawiamy cały przebieg rytuału.
Rozpoczynamy od specjalnej kąpieli włosów o bardzo przyjemnym zapachu słodkich włoskich migdałów i niesamowicie puszystej pianie, którą tak bardzo uwielbiacie:) Na tym etapie natłuszczamy i regenerujemy wszelkie powstałe ubytki na długościach i końcach włosów. Specjalny produkt jaki używamy nie wymaga użycia odżywki gdyż jest on bardzo mocno skoncentrowany.
Drugim etapem jest zabezpieczenie termiczne włosów migdałowym mleczkiem, które tworzy specjalny film ochronny i zapobiega odparowaniu niezbędnej wody z powierzchni włosów.
Częstym problemem jaki zgłaszacie nam jest elektryzowanie się włosów stąd pomysł na trzeci etap jakim jest aplikacja migdałowego kremu ze specjalną żywicą.
Na koniec zadbamy o objętość Waszych loków już od ich nasady, oczywiście nie zabraknie migdałów.

migdaLOVE rytuały dedykowane są szczególnie do loków (podtyp 3A-3B-3C) oraz do fal (podtyp 2C) i jest usługą dodatkową do strzyżenia, modelowania lub koloryzacji. Decyzję o przystąpieniu do zabiegu zawsze ustalamy indywidualnie.

Na rytuał migdałowy zapisać możecie się poprzez stronę on-line:
https://lavito.pl/salon-concpet-hair-katowice

lub telefonicznie 32 400 80 80

Koszt rytuału w grudniu wynosi 35 zł

 

 

 

Zapisz