Rafał: mistrz Stylista – fryzjer

Pozytywnie zakręcony esteta, porządek w pracy stawia na pierwszym miejscu. Absolwent elitarnych szkół fryzjerstwa w Polsce i za granicą. Pierwszy najważniejszy tytuł mistrzowski uzyskał ponad 15 lat temu i od tamtego czasu nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Specjalizuje się w upięciach, strzyżeniach według metodologii Vidal Sassoon oraz w trudnych koloryzacjach. Jego klientki poznać można po pięknych zdrowych blond włosach. W czasie wolnym od pracy tarocista z zamiłowania. W skrócie najlepszy fryzjer w Katowicach!

Monika: senior Stylista – fryzjer

Od ponad 10. lat nieustannie związana z fryzjerstwem. W pracy kieruje się niebywałą dokładnością i cierpliwością, którą doceniły Klientki salonu. Mistrzyni stylizacji, splotów i strzyżeń. Ukończyła intensywne szkolenia z zakresu koloryzacji włosów w Akademii Potomski w Krakowie oraz w wielu znanych akademiach w Polsce. Uwielbia kreatywne koloryzacje – jej pudrowy róż, chłodne blondy, szarości i pastelowe odcienie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem w naszym salonie. Prywatnie najwspanialsza żona i mama pod słońcem.

Pamela: Stylista – fryzjer

Odkąd sięga pamięcią, nożyczki były jej przeznaczeniem. Zaczęło się niewinnie od strzyżenia włosów lalkom. To doświadczenie zaowocowało w późniejszym, świadomym wyborze zawodu. Od ukończenia szkoły cały czas zagłębia tajniki nowoczesnych technik koloryzacji w najlepszych akademiach. Uwielbia strzyżenia męskie, których uczyła się pod okiem mistrzów z kadry Polski. Preferowana pora roku to jesień, stąd też zamiłowanie do nasyconych rudości ale również blondy i ekstremalne metamorfozy nie są jej obce. Większość wolnego czasu poświęca na treningach a w wolnej chwili zaczytuje się w kryminałach i biografiach znanych i odważnych kobiet. Poza tym, cechuje ją niezwykły wewnętrzny spokój i pogoda ducha.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz