Rytuał pielęgnacyjny na dłonie i paznokcie

Piękne włosy to nasz priorytet! Czas jednak na zadbane dłonie i paznokcie. Nowy rytuał jaki przygotowaliśmy dla Państwa oparty jest na sekretnych sekretnych składnikach maniQURE od marki Alessandro:

  • Keratyna

W pielęgnacji paznokci znana jest jako składnik poprawiający jakość, wzmacniający i utrzymujący ich zdrową strukturę. Chroni paznokcie przed uszkodzeniami, rozdwajaniem i przebarwieniami. Dodatkowo korzystnie wpływa na skórę nadając jej elastyczność i nawilżenie.

  • Biotyna

Witamina piękna, odpowiedzialna za utrzymanie w zdrowiu skóry, włosów i paznokci. Zawarta w kosmetykach biotyna nadaje wyjątkową gładkość i promienność skórze i paznokciom.

  • Kofeina

Niezbędna nie tylko o poranku! Pełni funkcję stymulatora dla wzrostu paznokci. Zapobiega starzeniu się skóry, wygładzeniu zmarszczek oraz co istotne, ułatwia wnikanie pozostałych substancji odżywczych zawartych w produktach stosowanych podczas zabiegu.

Cały rytuał składa się ze zmysłowej kąpieli dłoni i paznokci o delikatnej nucie brzoskwiń, białej róży i jabłek. Następnie delikatny peeling połączony z masażem. Opcjonalnie utwardzacz do paznokci lub olejek. Całość zabiegu w zależności od typu skóry zakończona zostanie delikatnym musem lub kremem.

Zabieg można wykonać podczas innej usługi w salonie lub jako odrębna usługa rezerwując ją on-line

Koszt usługi: 25 zł

 

 

Zapisz