Końcowy etap całej pracy twórczej stylisty wymaga nadania odpowiedniego kształtu fryzury. Profesjonalne linie produktów do stylizacji marki Kevin Murphy, Sebastian oraz Davines pozwalają na osiągnięcie idealnej i trwałej stylizacji na każdą okazje.

Końcowy Etap

Produkty marki Sebastian

Pordukty Davines More Inside

Końcowy etap całej pracy twórczej stylisty wymaga nadania odpowiedniego kształtu fryzury. Profesjonalne linie produktów do stylizacji marki Sebastian oraz Davines pozwalają na osiągnięcie idealnej i trwałej stylizacji na każdą okazje.

Ekskluzywne produkty marki Sebastian stworzone, aby przekraczać granice sztuki fryzjerskiej. Od ponad 30. lat kształtują oryginalne trendy w świecie mody. Innowacyjna marka obecna w pracy najbardziej kreatywnych i doświadczonych stylistów fryzur. Kosmetyki inspirowane tkaninami - lekkim kaszmirem i gładkim jedwabiem. Dodatkowo ekstrakty z kryształu górskiego zapewnią imponujący wygląd włosów skąpanych w blasku.
Rzemieślnicza linia produktów Davines More Inside to rezultat naukowej wiedzy laboratoriów Davines w tworzeniu doskonałych stylizacji. Niezwykle aktywne formuły o silnym działaniu nawilżającym pozwalają na długo cieszyć się najbardziej wyszukaną stylizacją stworzoną w salonie concept.hair.
umow sie